Nošení roušky – tipy pro péči o pleť

Při nošení roušky je pleť hodně namáhána – nejen v oblasti nosu, kdy často dochází k oděrkám. S přibývajícími teplotami se i výrazně víc pod rouškou potíme. Tak naše pleť má více sklon k podráždění, začervenání a různým typům nedokonalostí.

Jak „škody z roušky“ na naší pleti minimalizovat a mít ji stále zdravou a zářivou?

  • pokud se pod rouškou líčíte – je třeba pleť večer odlíčit. Já používám na odstranění „barviček“ Micelární vodu s fytokomplexem  a Čistící pěnu z řady VitaDerm (pleť je třeba vyčistit i ráno…)
  • pleť je třeba tonizovat, abych jí připravila na krémy – já používám Regenerační tonikum s mucinem z hlemýžďů
  • krém – nyní používám krém na obličej i na oči se šnečím mucinem (Snail secret) – protože pleť krásně regeneruje, hojí a chrání ji před poškozením
  • jednou týdně používám svůj oblíbený Expresní peeling z řady Zhenfei perfect. Stejně jako i všechny ostatní peelingy na obličej, neobsahuje žádné hrubé částečky, kterými by se pleť mohla poškodit. Krásně mi pleť vyhladí a pomáhá v její regeneraci.
  • regeneraci pleti můžete podpořit používáním masky se šnečím mucinem, která zintenzivní účinky krémů
  • aby se obličej pod rouškou tolik nepotil – používám místo pudru masku Perlový prášek (dám si malé množství prášku do dlaní a nanesu ho na obličej). Perfektně pleť ochrání nejen při nošení roušky. Hodí se i v létě nebo v provozech, kde je horko. Pleť se neleskne a můžete ho využít i místo „transparentního pudr“. 
Do e-shopu

Oslovily Vás moje tipy a chcete některé výrobky vyzkoušet? 

Neváhejte mě oslovit. Ráda Vám pomohu s výběrem výrobků přesně na míru. Můžete také využít zvýhodněné možnosti nákupu – TianDe VIP 1/3 slevu. Více informací o podmínkách najdete zde: 

%d bloggers like this: